March 30, 2016

KĀPĒC NEAUSTĀ POLIPROPILĒNA SOMAS EKOLOĢISKAS?

Fakti par neaustā ekoloģiskā materiāla somām

Šis materiāls tiek definēts kā polipropilēna šķiedru tīklu vai sloksni, kas mehāniski, termiski vai ķīmiski sapīta kopā ar šķiedrām vai pavedieniem. Tās ir plakanas, porainas sloksnes, kas ir izveidotas tieši no atsevišķām šķiedrām. Tās netiek veidotas aužot vai adot un nav nepieciešams šķiedras pārvērst dzijā.

Neaustais polipropilēns ir jauns un pārsteidzošs materiāls. Tas ir pārstrādājamas plastmasas materiāls, ko pārsvarā izmanto, lai izgatavotu iepirkuma somas reklāmas nolūkos. Neaustais polipropilēns ir praktisks materiāls, jo tas ir pietiekami stingrs un ļoti viegls, tāpēc to ir ērti pārnēsāt un lēti pārvadāt. Materiāls ir arī ērts un mīksts, kā arī no tā izgatavo maskas un halātus ķirurgiem.

Kāpēc neaustā polipropilēna somas ir ekoloģiskas?

Neaustā polipropilēna somas ir draudzīgas dabai, jo tās ir daudzreiz lietojamas, viegli kopjamas, pārstrādājamas un dažreiz veidotas no pārstrādājamiem produktiem. Šīs somas ir veikli iztīrāmas un dažas no tām ir mazgājamas veļas mašīnā aukstā ūdenī un pēc tam izkaramas, lai nožūst. Lielākā daļa neaustā polipropilēna somas arī tiek veidotas no 5 veidu pārstrādājamas plastmasas. Lietojot un pārstrādājot šīs somas, jūs varat izglābt vairākas parastās plastmasas somas no gulēšanas atkritumos. Pēc neaustā polipropilēna somu pārstrādāšanas, tās var tikt pārvērstas jaunās iepirkumu somās.

Kādas vēl ir neaustā polipropilēna somu izmantošanas ieguvumi?

Izgatavojot neaustā polipropilēna somas tiek patērēts mazāk enerģijas nekā veidojot no kokvilnas. Ja vairāk kompāniju sāktu ražot neaustā polipropilēna materiālus, tad piesārņojums samazinātos un neaustais polipropilēns kļūtu aizvien draudzīgāks dabai.

Neaustā polipropilēna somas ir izcili un pieejami reklāmas priekšmeti, jo ir iespējams izgatavot dažādās krāsās un viegli padodas apdrukai ar uzņēmuma nosaukumu.

Kas īsti ir polipropilēns?

Tā ir plastmasa, kas tiek izgatavota augstā temperatūrā. Tās ķīmiskā formula ir (C3 H6)x. Tas ir pazīstams arī kā Polypropene, Polipropene 25, Propylene polymers.

Kādas ir polipropilēna īpašības?

Tas ir raupjš un izturīgs ķīmiskais savienojums. Polipropilēns ir stingrs, bet arī elastīgs. Tas padara šo materiālu viegli pielietojamu ķīmijas un inženierijas eksperimentos.

Polipropilēna materiāls var būt caurspīdīgs, tik viegli neizbalē, lielākā daļa cilvēku izmanto poplipropilēnu kā auduma krāsvielu.

Industrija

Polipropilēna kušanas temperatūra ir aptuveni 320 grādi pēc Fārenheita (160 grādi pēc Celsija). Tiklīdz ķīmiskās vielas tiek sajauktas, tās tiek kausētas un presētas ar stingriem veltņiem, kas materiālu padara plānu. Šis process tiek saukts par presēšanu un formēšanu. Atškirībā no kokvilnas vai citām dabīgajām šķiedrām, kas tiek austas, polipropilēns netiek austs. Daudzi cilvēki auduma industrijā šādus materiālus sauc par „neaustiem“. Kokvilnas šķiedras parasti tiek savērptas pavedienos un saaustas kopā, bet polipropilēns tiek sapresēts audumā.

Pastāv vairāki varianti apdarei, ko var piemērot gatavam audumam. Dažādu apdaru klāsts veidos dažādus rezultātus. Dažas apdares tiek pielietotas, lai audums labāk uzņemtu tinti, kas ir labāk apdrukai. Citas apdares palīdzēs atvairīt citas ķīmiskās vielas.

Kādi ir polipropilēna pielietošanas veidi?

Polipropilēns tiek izmantots neskaitāmi daudz dažādos audumos. Šie neaustie audumi parasti tiek izmantoti, lai ražotu neaustās somas.

Vissvarīgākais ir tas, ka neaustais audums ir pārstrādājams.

Iegūsti savu ekoloģisko iepirkuma somu jau šodien, un papildini to ar sava uzņēmuma bildi vai logotipu.

GermanFrenchSwedishLithuania